- Milieuvriendelijk ontworpen zomerband voor bestelwagens van Michelin voor meer brandstofbesparing(1)
- Een aanzienlijke verkleining van de CO2-voetafdruk(2) met minder gegenereerd afval(3)
- Uitstekende remprestaties met A-classificatie op nat wegdek van de eerste tot de laatste kilometer(4)(5)
- Lang meegaand loopvlakprofiel(6) zorgt voor een lange levensduur, betrouwbaarheid en veel waar voor uw geld en uw bedrijf
- Versterkte robuustheid die om kan gaan met gaten en scheuren in de weg, en met oneffen ondergronden(7)
Campers
Voor campers adviseert MICHELIN uitsluitend de montage van banden met de markering "CP", speciaal ontworpen voor de hogere belastingen bij dit type voertuigen. Het Michelin aanbod met "CP" markering is de MICHELIN CrossClimate Camping.
Belangrijkste voordelen van MICHELIN Agilis 3 band

Beoordelingen van de MICHELIN Agilis 3-band
Er zijn 84 beoordelingen van de MICHELIN Agilis 3-band

Algemene beoordeling
1-5 van 84 Beoordeling
Beoordeling waarbij de consumentenervaring (aankoop of gebruik van het product) niet is geverifieerd of gerechtvaardigd door de auteur van de beoordeling.
Voorwaarden voor publicatie en verwerking van beoordelingenGevaarlijke band op nat wegdek.
Ik heb een bestelbus waar eerst de Agilis 51 onder zaten. Dit was een goede band. Nu heb ik de Agilis 3 er onder gekregen. Op droog weg dek een perfecte band maar zodra het weg dek nat is. Glijd hij soms gewoon en me tractiecontrole lampje knippert dan. Ik vind het vooral eng op de op en af ritten op de snelweg. Nee geen prettige band.

Beoordeling waarbij de consumentenervaring (aankoop of gebruik) is geverifieerd.
Voorwaarden voor publicatie en verwerking van beoordelingenTres bon et j’économise 1 litre au 100 km

Beoordeling waarbij de consumentenervaring (aankoop of gebruik) is geverifieerd.
Voorwaarden voor publicatie en verwerking van beoordelingensuper adherance sur le mouiller comme sur sec .
Beoordeling waarbij de consumentenervaring (aankoop of gebruik van het product) niet is geverifieerd of gerechtvaardigd door de auteur van de beoordeling.
Voorwaarden voor publicatie en verwerking van beoordelingenQualité et fiabilité
Pneus de très grande qualité et robustesse
Beoordeling waarbij de consumentenervaring (aankoop of gebruik van het product) niet is geverifieerd of gerechtvaardigd door de auteur van de beoordeling.
Voorwaarden voor publicatie en verwerking van beoordelingenPesimos en mojado
En seco van bien, pero en mojado son como si fueras sobre hielo y eso que aun les queda un 40% de su vida, segun los testigos
Querido consumidor, Has escrito una opinión en la página web Michelin en la que expresas una insatisfacción siguiendo la compra de tus neumáticos. Hemos tomado nota de tu solicitud, y la hemos transferido al servicio consumidor para darte una respuesta más detallada. Gracias por tu confianza. Cordialmente, El equipo Michelin Tu opinión desde la experiencia es muy importante, nos permite seguir avanzando.
24 mei 2024





